Czerwiec 2016

XIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "JAROSŁAW 2016 "
Jarosław, 19.06.2016

* Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T

Para Miejsce
Buczek Katarzyna, Szenk Zuzanna 2
Fluda Kacper, Kędzior Weronika 2


* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T

Para Miejsce
CoolSkuba Gabriel, Żak Marta 1
Wojnar Krystian, Szetela Emilia 4
Garko Kamil, Grucela Maja 9


* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Para Miejsce
Złamaniec Rafał, Świerk Wiktoria 10


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Para Miejsce
Nośko Mateusz, Jacek Martyna 5


* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolRokosz Adrian, Kot Natasza 2


* Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Standard-4

Para Miejsce
CoolChudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa 2
DZIAŁOWSKI Jacek, DZIAŁOWSKA Maria 4
Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna 8
BECLA WACŁAW, BECLA ALINA 10


* Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E+F, Styl: Latin-4

Para Miejsce
CoolChudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa 1
DZIAŁOWSKI Jacek, DZIAŁOWSKA Maria 2
BECLA WACŁAW, BECLA ALINA 4
Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna 8



Festiwal Tańca Opole 2016
Grand Prix Polski w Tańcu Towarzyskim
Opole 18 czerwca 2016r.

* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolRokosz Adrian, Kot Natasza 2


* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolJasiewicz Karol, Wilk Klaudia 6


* Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolTomaszewski Kacper, Widlarz Patrycja 3
Jasiewicz Karol, Wilk Klaudia 21-22
Rokosz Adrian, Kot Natasza 34


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard

Para Miejsce
Cygan Jakub, Kuźniar Daria 25-27


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolMroczka Paweł, Rogala Kamila 32




Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KTT Perfect Dance Kraków2016
Kraków 12-06-2016

* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard

Para Miejsce
Rokosz Adrian, Kot Natasza 1



XXII DANCELINES Polich WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open Championships & OTTT HAVANA CUP
Karpacz 12.06.2016r.

* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Kombinacja 10T

Para Miejsce
Boczar Kacper, Kozłowska Wiktoria
14


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolNiedzielski Piotr, Kamińska Aleksandra
7


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolNiedzielski Piotr, Kamińska Aleksandra
7


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Latin

Para Miejsce
 Szeliga Michał, Przydział Katarzyna
25




XXII DANCELINES POLISH OPEN CHAMPIONSHIPS
& OTTT HAVANA CUP
Karpacz, 11.06.2016 r.

* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Latin

Para Miejsce
Boczar Kacper, Kozłowska Wiktoria   
11


* Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolDudzik Oliwer, Kraska Klaudia
3


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Kombinacja 10T

Para Miejsce
CoolNiedzielski Piotr, Kamińska Aleksandra 
5


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: WDC AL Mistrz. Polski / Polish Open, Styl: Standard

Para Miejsce
 CoolKadłubowski Maciej, Kopacz Maja
2


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Rising Star, Styl: Latin

Para Miejsce
Szeliga Michał, Przydział Katarzyna 
12




Grand Prix Polski - Dorośli, Młodzież, Juniorzy II, Juniorzy I
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "DŻET 2016"
Rzeszów 5.06.2016

* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Para Miejsce
Sierzchała Marcin, Chmiel Martyna 3
Lechowicz Paweł, Macek Julia 4
Złamaniec Rafał, Świerk Wiktoria 13


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolBury Jakub, Orłowska Zuzanna 4


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolUjda Filip, Majchrowicz Karolina 2
Bury Jakub, Orłowska Zuzanna 4


* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin

Para Miejsce
Boczar Kacper, Kozłowska Wiktoria 14


* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard

Para Miejsce
Boczar Kacper, Kozłowska Wiktoria 12


* Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolDudzik Oliwer, Kraska Klaudia 4
Tomaszewski Kacper, Widlarz Patrycja 22-23


* Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolTomaszewski Kacper, Widlarz Patrycja 2
Jasiewicz Karol, Wilk Klaudia 21-22


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolNiedzielski Piotr, Kamińska Aleksandra 8-9
Mazur Jakub, Bozacka Julia 14


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolNiedzielski Piotr, Kamińska Aleksandra 6
Mazur Jakub, Bozacka Julia 8


* Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: B, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolJasiewicz Karol, Wilk Klaudia 5


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin

Para Miejsce
Szeliga Michał, Przydział Katarzyna 15
Mroczka Paweł, Rogala Kamila 40


* Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard

Para Miejsce
Orzechowski Filip, Wołowiec Gabriela 11
Cygan Jakub, Kuźniar Daria 23



Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanów „CHRZANÓW 2016”
Chrzanów, 4.06.2016 r

* Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4

Para Miejsce
CoolChudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa 6


* Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4

Para Miejsce
CoolChudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa 5


* Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin

Para Miejsce
CoolBakun Piotr, Bakun Elżbieta 2


* Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C+D, Styl: Standard

Para Miejsce
CoolBakun Piotr, Bakun Elżbieta 5



Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "DŻET 2016"
Rzeszów , 04.06.2016

* Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T

Para Miejsce
Buczek Katarzyna, Kulig Maria 1
Filip Tomasz, Filip Izabela 1
Fluda Kacper, Kędzior Weronika 1
Wróblewska Urszula, Żelaznowska Julia 1
Jerzykiewicz Karolina, Szenk Zuzanna 2
Lato Natalia, Górka Daria 2


* Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Komb. PL 4T

Para Miejsce
Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia 2
Grata Nikodem, Pelc Nikola 3
Ochab Gracjan Piotr, Cieniek Aleksandra 3
Wójcik Jakub, Kaszuba Aleksandra 3


* Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 4T

Para Miejsce
Grącki Artur, Wnuk-Janusz Nikola 1


Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T

Para Miejsce
Wojnar Krystian, Szetela Emilia 5
Garko Kamil, Grucela Maja 12


* Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T

Para Miejsce
Nośko Mateusz, Jacek Martyna 2


* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4

Para Miejsce
Zając Kacper, Piszczela Klaudia 4


* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard

Para Miejsce
Zając Kacper, Piszczela Klaudia 5


* Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin

Para Miejsce
Głowacki Rafał, Pietrucha Justyna 4


Legenda:

* -turniej towarzyski
* -turniej, o wyższym stopniu trudności  
* -turniej w formule open 
* -turniej o najwyższym stopniu trudności ,rangi Mistrzostw             Polski
* -turniej międzynarodowy
Cool -najlepszy wynik wśród reprezentantów Podkarpacia
CoolCool - najlepszy wynik pary polskiej

Archiwum 2016
Styczeń
Luty
Marczec
Kwiecień
Maj
Czerwiec

 

Archiwum 2015
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

 

Archiwum 2014
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień






Archiwum 2013
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień




Archiwum 2012
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Archiwum 2011

Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Archiwum 2010
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Archiwum 2009:

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień

Nowe klasy w sezonie 2015/2016
Gratulujemy:

  • 12.03.2016 Dudzik Oliwer-Kraska Klaudia otrzymali klasę A w stylu: Latin
  • 20.12.2015 Zbigniew Such-Joanna Czarnecka-Such otrzymali klasę C w stylu: Latin
  • 12.12.2015 Tomaszewski Kacper-Widlarz Patrycja otrzymali klasę S w stylu: Standard
  • 6.12.2015  Lechowicz Paweł-Macek Julia otrzymali klasę E
  • 6.12.2015 Bury Jakub-Orłowska Zuzanna otrzymali klasę D
  • 6.12.2015 Sierzchała Marcin-Chmiel Martyna otrzynali klasę E
  • 6.12.2015 Barłoga Kajetan-Ryś Wiktoria otrzymali klasę E
  • 28.11.2015 Boczar Kacper, Kozłowska Wiktoria otrzymali klasę C
  • 22.11.2015 Złamaniec Rafał, Skóra Martyna otrzymali klasę E
  • 8.11.2015 Cygan Jakub, Kuźniar Daria otzymali klasę A w stylu: Standard
  • 8.11.2015 Ciurko Hubert-Rykowska Aleksandra otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 7.11.2015 Kuźniar Dawid-Poźniak Gabriela otrzymali klasę A w stylu: Latin

Nowe klasy w sezonie 2014/2015
Gratulujemy:

  • 28.06.2015 Jasiewicz Karol-Wilk Klaudia otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 27.06.2015 Banach Alan-Wierzbińska Maja otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 21.06.2015 Grabas Jarosław-Kwiecień Aleksandra otrzymali klasę C
  • 21.06.2015 Ujda Filip-Król Weronika otrzymali klasę D
  • 21.06.2015 Nestor Kacper-Tondera Angelika otrzymali klasę D
  • 13.06.2015 Mazur Jakub-Bozacka Julia otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 23.05.2015 Jasiewicz Karol-Wilk Klaudia otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 9.05.2015 Rokosz Adrian-Kot Natasza otrzymail klasę B w stylu: Latin
  • 25.04.2015 Tomaszewski Kacper-Widlarz Patrycja otrzymali klasę A w stylu: Standard
  • 22.03.2015 Dudzik Oliwer-Murias Kinga otrzymali klasę A w stylu: Latin
  • 21.03.2015 Szeliga Michał-Przydział Katarzyna otrzymali klasę S w stylu:Latin
  • 21.03.2015 Mazur Jakub, Bozacka Julia otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 8.03.2015 Tama Mikołaj-Kuśnierz Sylwia otrzymali klasę S w stylu: Standard
  • 7.03.2015 Orzechowski Filip-Wołowiec Gabriela otrzymali klasę S w stylu: Standard
  • 10.01.2015 Karol Jasiewicz -Klaudia Wilk otrzymali klasę C
  • 14.12.2014 Kopeć Angelika otrzymała klasę E.
  • 6.12.2014 Niedzielski Piotr-Kamińska Aleksandra otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 23.11.2014 Głowacki Rafał-Pietrucha Justyna otrzymali klasę C
  • 8-9.10.2014 Tama Mikołaj-Kuśnierz Sylwia otrzymali klasę A w stylu: Latin
  • 8-9.10.2014 Szeliga Michał-Przydział Katarzyna otrzymali klasę A w stylu: Latin
  • 8-9.10.2014 Orzechowski Filip-Wołowiec Gabriela otrzymali klasę A w stylu: Standard
  • 25.10.2014 Paszyński Krystian-Wierzbińska Maja otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 5.10.2014 Klaudia Wilk otzymała klasę D
  • 18.10.2014 Korlatowicz Piotr-Książek Monika otrzymali klasę D

 

Nowe klasy w sezonie 2013/2014
Gratulujemy:

  • 28.06.2014 Paszyński Krystian, Wierzbińska Maja otzymali klasę B w stylu: Standard
  • 22.06.2014 Styś Szymon-Kraska Klaudia otrzymali klasę B w tylu: Standard
  • 15.06.2014 Hubert Ciurko- Daria Kuźniar otrzymali klasę B w stylu:Standard
  • 14.06.2014 Boczar Kacper-Kozłowska Wiktoria otrzymali klasę D
  • 31.05.2014 Sendera Wojciech- Bury Brygida otrzymali klasę E
  • 31.05.2014 Kurzawa Malwina otrzymała klasę E
  • 31.05.2014 Ujda Filip-Król Weronika otrzymali klasę E
  • 31.05.2014 Mazur Jakub-Bozacka Julia otrzymali klasę C
  • 31.05.2014 Niedzielski Piotr-Kamińska Aleksandra otrzymali klasę C
  • 31.05.2014 Dudzik Oliwer, Baszak Karolina otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 27.04.2014 Oczak Rafał-Duda Justyna otrzymali klasę E
  • 27.04.2014 Zając Kacper- Piszczela Klaudia otrzymali klasę E
  • 27.04.2014 Rokosz Adrian-Kot Natasza otrzymali klasę C
  • 22.03.2014 Mroczka Paweł-Rogala Kamila otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 22.03.2014 Dziobak Alan- Chmielarska Oliwia otrzymali klasę F
  • 22.03.2014 Lechowicz Paweł- Macek Julia otrzymali klasę F
  • 22.03.2014 Chuchla Kasper-Anna Kossak otrzymali klasę E
  • 22.03.2014 Złamaniec Rafał-Grucela Maja otrzymali klasę F
  • 22.03.2014 Południak Jakub- Synoś Diana otrzymali klasę F
  • 8.03.2014 Sobala Marek-Dudek Donatela otrzymali klasę D
  • 8.03.2014 Ossowski Rafał-Agnieszka Rogala otrzymali klasę E
  • 8.03.2014 Grabas Jarosław-Styś Sara otrzymali klasę D
  • 25.01.2014 Zbigniew Such, Joanna Czarnecka-Such otrzymali klasę D w stylu: Latin
  • 25.01.2014 Zbigniew Such, Joanna Czarnecka-Such otrzymali klasę D w stylu: Standard
  • 12.01.2014 Michał Stąpor-Klaudia Kroczek otrzymali klasę A w stylu: Standard
  • 12.01.2014 Mikołaj Tama-Sylwia Kuśnierz otrzymali klasę A w stylu: Standard
  • 1.12.2013 Ciurko Hubert-Kuźniar Daria otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 17.11.2013 Kardasiński Damian-Widlarz Patrycja otrzymali klasę A w stylu: Latin
  • 9.11.2013 Kocój Maciej-Kuźniak Kamila otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 26.10.2013 Ujda Filip- Król Weronika otrzymali klasę F
  • 26.10.2013 Mateusz Ziaja-Gabriela Pawełek otrzymali klasę F
  • 26.10.2013 Tymoteusz Zaręba- Izabela Lasek otrzymali klasę F
  • 26.10.2013 Kamil Garko-Weronika Rój otrzymali klasę F
  • 19.10.2013 Mazur Jakub-Bozacka Julia otrzymali klasę D
  • 5.10.2013 Dudzik Oliwer-Baszak Karolina otrzymali klasę C
  • 5.10.2013 Rokosz Adrian-Kot Natasza otrzymali klasę D
  • 5.10.2013 Boczar Kacper-Wiktoria Kozłowska otrzymali klasę E
  • 5.10.2013 Nestor Kacper-Angelika Tondera otrzymali klasę E
  • 29.09.2013 Styś Szymon-Kraska Klaudia otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 22.09.2013 Sobala Mateusz-Dziadosz Joanna otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 14.09.2013 Sadlik Jakub-Szmidtke Jolanta otrzymali klasę D

 

 

Nowe klasy w sezonie 2012/2013
Gratulujemy:

  • 22.06.2013 Prędki Adrian- Kwiatkowska Adrianna- otrzymali klasę E
  • 22.06.2013 Złamaniec Rafał-Jakubek Oliwia otrzymali klasę F
  • 22.06.2013 Ziaja Mateusz-Pawełek Gabriela otrzymali klasę F
  • 22.06.2013 Micał Michał-Czopik Julia otrzymali klasę F
  • 22.06.2013 Południak Jakub-Baran Klaudia otrzymali klasę F
  • 22.06.2013 Głowacki Rafał-Pietrucha Justyna otrzymali klasę D
  • 22.06.2013 Grabas Patryk-Wal Justyna otrzymali klasę C
  • 22.06.2013 Rokosz Adrian-Kot Natasza otrzymali klasę D
  • 22.06.2013 Stąpor Michał-Kroczek Klaudia otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 22.06.2013 Cygan Jakub-Meńko Monika otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 22.06.2013 Cygan Jakub-Meńko Monika otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 22.06.2013 Bomba Sebastian-Bielenda Justyna otrzymali klasę B w stylu: Latlin
  • 22.06.2013 Kuźniar Dawid-Widz Marcelina otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 22.06.2013 Micał Kamil-Murias Kinga otrzymali kalsę C
  • 22.06.2013 Dobrowolski Dominik-Buczek Monika otrzymali kasę B w stylu: Latin
  • 2.06.2013 Ogórek Konrad-Loranty Maja otrzymali klasę D
  • 2.06.2013 Ochota Tomasz-Poźniak Gabriela otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 2.06.2013 Kopeć Bartosz, Czekańska Zuzanna otrzymali klasę E
  • 26.05.2013 Czechowicz Szymon-Krzywdzik Dominika otrzymali klasę F
  • 26.05.2013 Nestor Kacper-Tondera Andżelika otrzymali klasę F
  • 26.05.2013 Boczar Kacper-Kozłowska Wiktoria otrzymali klasę F
  • 18.05.2013 Wilczkiewicz Michał-Kwiecień Aleksandra otrzymali klasę D
  • 12.05.2013 Jasiewicz Karol-Płonka Karolina otrzymali klasę C
  • 20.04.2013 Dziedzic Radoslaw-Mierzwa Katarzyna otrszymali klasę B w stylu: Standard
  • 20.04.2013 Dudzik Oliwer-Baszak Karolina otrzymali klasę D
  • 13.04.2013 Rokosz Adrian-Kot Natasza otrzymali klasę E
  • 13.04.2013 Niedzielski Piotr-Kamińska Aleksandra otrzymali klasę D
  • 16.03.2013 Orzechowski Filip-Wołowiec Gabriela otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 16.03.2013 Wal Justyna otrzymała klasę D
  • 16.03.2013 Grabas Jarosław-Styś Sara otrzymali klasę E
  • 3.03.2013 Ciurko Huber-Sobuś Katarzyna otrzymali klasę C
  • 3.02.2013 Prędki Adrian-Baszak Karolina otrzymali klasę E.
  • 3.02.2013 Mazur Jakub- Bozacka Julia otrzymali klasę E
  • 13.01.2012 Dominik Dobrowolski-Monika Buczek otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 12.01.2012 Sebastian Bomba-Justyna Bielenda otrzymali klasę C
  • 15.12.2012 Tama Mikołaj-Kuśnierz Sylwia otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 15.12.2012 Tama Mikołaj-Kuśnierz Sylwia otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 9.12.2012 Kardasiński Damian-Widlarz Patrycja otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 2.12.2012 Styś Szymon-Kraska Klaudia otrzymali klasę C
  • 2.12.2012 Łobodziński Paweł-Bis Klaudia otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 2.12.2012 Dudzik Oliwer-Mierzejewska Gabriela otrzymali klasę D
  • 18.11.2012 Ochota Tomasz-Poźniak Gabriela otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 27.10.2012 Korlatowicz Piotr-Rykowska Aleksandra otrzymali klasę E
  • 20.10.2012 Cygan Jakub-Meńko Monika otrzymali klasę C
  • 20.10.2012 Rodkiewicz Filip-Flaumenhaft Wiktoria otrzymali klasę D
  • 14.10.2012 Rykowski Jakub-Przydział Katarzyna otrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 14.10.2012 Dziedzic Radoslaw-Mierzwa Katarzyna otrzymali klasę C
  • 16.09.2012 Sobala Mateusz-Dziadosz Joanna otrzymali klasę B w stylu: Latin

 

 


Nowe klasy w sezonie 2011/2012

Gratulujemy:

  • 29.06.2012 Kardasiński Damian-Widlarz Patrycja otrzymali klasę B w stylu: Latin
  • 24.06.2012  Łobodziński Paweł-Bis Klaudia otrzymali klasę C
  • 17.06.2012 Szwagiel Rafał-Wal Justyna otrzymali klasę E
  • 17.06.2012 Stąpor Michał-Kroczek Klaudiaotrzymali klasę B w stylu: Standard
  • 3.06.2012 Urman Michał-Pels Anna otrzymali klasę A w stylu Latin
  • 3.06.2012 Mroczka Paweł-Przydział Katarzyna otrzymali klasę B w stylu Latin
  • 26.05.2012 Jasiewicz Karol-Majewska Karolina otrzymali klasę D
  • 26.05.2012 Micał Kamil-Murias Kinga otrzymali klasę D
  • 22.04.2012 Ossowski Rafał-Woźny Magdalena otrzymali klasę E
  • 22.04.2012 Styś Szymon-Kraska Klaudia otrzymali klasę D
  • 22.04.2012 Kocój Maciej-Kuźniak Kamila otrzymali klasę B w stylu Latin
  • 14.04.2012 Cygan Jakub-Meńko Monika otrzymali klasę D
  • 18.03.2012 Czurczak Jakub-Nowicka Magdalena otrzymali klasę D.
  • 18.03.2012 Jasiewicz Karol otrzymał klasę E
  • 4.03.2012 Meńko Monika otrzymała klasę E
  • 4.03.2012 Wilczkiewicz Michał-Kwiecień Aleksandra otrzymali klasę E
  • 4.03.2012  Księżak Sebastian-Mach Gabriela otrzymali klasę E
  • 4.03.2012 Rodkiewicz Filip-Flaumenhaft Wiktoria otrzymali klasę E
  • 4.03.2012 Dziedzic Radoslaw-Mierzwa Katarzyna otrzymali klasę D
  • 14.01.2012 Mateusz Barański-Magdalena Koś otrzymali klasę A w stylu Latin
  • 17.12.2012 Styś Szymon-Kraska Klaudia otrzymali klasę E
  • 8.01.2012 Bomba Sebastian-Bielenda Justyna otrzymali klasę D
  • 8.01.2012 Kocój Maciej-Byra Magdalena otrzymali klasę B w stylu Latin
  • 17.12.2011 Orzechowski Filip-Mieszkowicz Karolina otrzymali klasę B w stylu Standard
  • 17.12.2011 Kocój Maciej-Byra Magdalena otrzymali klasę B w stylu Standard
  • 4.12.2011 Rędziniak Jakub-Majewska Karolina otrzymali klasę D
  • 12.11.2011 Niedzielski Piotr-Kamińska Aleksandra otrzymali klasę E
  • 6.11.2011 Rykowski Radosław-Kogut Magdalena
    otrzymali klasę S w stylu: Latin
  • 5.11.2011 Dobrowolski Dominik-Buczek Monika otrzymali klasę C.
  • 5.11.2011 Prędki Adrian-Baszak Karolina otrzymali klasę F
  • 5.11.2011 Mazur Jakub-Kwiatkowska Adrianna otrzymali klasę F
  • 5.11.2011 Sobala Marek-Dudek Donatela otrzymali klasę F
  • 5.11.2011 Micał Kamil-Murias Kinga otrzymali klasę E
  • 8.10.2011 Rzepka Kamil-Kurdziel Renata otrzymali klasę D
  • 8.10.2011 Dudzik Oliwer-Olko Dominika otrzymali klasę F
  • 2.10.2011 Bator Łukasz-Czopik Dominika otrzymali klasę B w stylu Latin
  • 2.10.2011 Ogórek Konrad-Loranty Maja otrzymali klasę F

 

Nowe klasy w sezonie 2010/2011
Gratulujemy:

  • 19.06.2011 Gwóźdź Sebastian-Sebzda Magdalena otrzymali klasę C
  • 18.06.2011 Barański Mateusz-Koś Magdalena otrzymali klasę B w stylu Standard
  • 18.06.2011 Klimek Łukasz-Bereś Karolina otrzymali klasę D
  • 04.06.2011 Mroczka Paweł-Przydział Katarzyna otrzymali klasę C
  • 04.06.2011 Guzy Dominik-Misiuk Jagoda otrzymali klasę F
  • 29.05.2011 Kamil Such –Karolina Such otrzymali klasę A w stylu Standard
  • 29.05.2011 Jakub Cygan-Wiktoria Wojturska otrzymali klasę D
  • 29.05.2011 Grzegorz Skoraczyński-Aleksandra Brożbar otrzymali klasę D
  • 09.04.2011 Peszko Dominik-Kurdziel Renata otrzymali klasę D
  • 09.04.2011 Sobala Mateusz-Dziadosz Joanna otrzymali klasę C
  • 05.03.2011 Bomba Sebastian-Płonka Karolina otrzymali klasę D
  • 20.02.2011 Orzechowski Filip-Mieszkowicz Karolina otrzymali klasę C
  • 30.01.2011 Bochnik Rafał-Gawłowska Enrika otrzymali klasę A w stylu Latin
  • 30.01.2011 Rykowski Jakub-Wołowiec Gabriela otrzymali klasę B w stylu Latin
  • 30.01.2011 Ciura Dawid-Chmiel Aleksandra otrzymal klasę E
  • 30.01.2011 Niedzielski Paweł-Kraska Klaudia otrzymali klasę E
  • 30.01.2011 Guzy Dominik-Bielenda Justyna otrzymali klasę E
  • 30.01.2011 Prędki Adrian-Wołowiec Zuzanna otrzymali klasę F
  • 30.01.2011 Ujda Filip, Babiarz Aleksandra otrzymali klasę F
  • 30.01.2011 Micał Kamil-Murias Kinga otrzymali klasę F
  • 30.01.2011 Mazur Marcin-Mierzejewska Gabriela otrzymali klasę F
  • 30.01.2011 Dudzik Oliwer-Górka Ewelina otrzymali klasę F
  • 30.01.2011 Jasiewicz Karol-Skalniak Kinga otrzymali klasę F
  • 15.01.2011 Michał Urman-Anna Pels-otrzymali klasę A w stylu Standard
  • 15.01.2011 Jakub Rykowski-Gabriela Wołowiec-otrzymali klasę B w stylu Standard
  • 09.01.2011 Niedzielski Piotr-Kamińska Aleksandra-otrzymali klasę F
  • 05.12.2010 Jakub Cygan -Wiktoria Wojturska -otrzymali klasę E.
  • 05.12.2010 Stąpor Michał-Wolan Klaudia otrzymała klasę B w stylu Standard
  • 05.12.2010 Misiuk Mateusz-Widlarz Patrycja otrzymała klasę C
  • 06.11.2010 Kadłubowski Maciej-Kopacz Maja otrzymali klasę S w stylu Standard
  • 23.10.2010 Rędziniak Jakub-Majewska Karolina otrzymali klasę E
  • 17.10.2010 Peszko Dominik-Kurdziel Renata otrzymali klasę E
  • 17.10.2010 Skoraczyński Grzegorz-Brożbar Aleksandra otrzymali klasę E
  • 17.10.2010 Lelakowski Piotr-Buczek Monika otrzymali klasę C
  • 09.10.2010 Tama Mikołaj-Kroczek Klaudia otrzymali klasę C
  • 26.09.2010 Rykowski Radek-Kogut Magda otrzymali klasę A

 

 



Nowe klasy w sezonie 2009/2010
Gratulujemy:


  • 12.06.2010 Wądołkowski Piotr-Byra Magdalena otrzymali klasę B w stylu Standard
  • 30.05.2010 Kacper Klimaszewski-Kinga Puchalska otrzymali klasę B w stylu Standard
  • 30.05.2010 Mateusz Barański-Magdalena Koś otrzymali klasę B w stylu Latin
  • 30.05.2010 Dominik Dobrowolski-Aleksandra Lew otrzymali klasę D
  • 22.05.2010 Rykowski Jakub-Wołowiec Gabriela otrzymali klasę C
  • 08.05.2010 Sobala Mateusz-Dziadosz Joanna otrzymali klasę D
  • 25.04.2010 Niedzielski Paweł-Kraska Klaudia otrzymali klasę F
  • 07.03.2010 Kościółek Tomasz-Drewniak Natalia otrzymali klasę C
  • 07.02.2010 Marzec Mateusz-Pustelniak Natalia otrzymali klasę E
  • 17.01.2010 Kacper Klimaszewski-Kinga Puchalska otrzymali klasę C
  • 16.01.2010 Michał Charchut-Izabela Adamiec otrzymali klasę A w stylu Latin
  • 16.01.2010 Michał Charchut-Izabela Adamiec otrzymali klasę A w stylu Standard
  • 20.12.2009 Cioch Konrad-Baran Agnieszka otrzymali klasę D
  • 06.12.2009 Dziedzic Radosław-Możdżan Justyna otrzymali klasę F
  • 15.11.2009 Rykowski Radek-Trzyna Dorota otrzymali klasę A w stylu: Latin
  • 14.11.2009 Kadłubowski Maciej-Kopacz Maja otrzymali klasę A w stylu: Standard
  • 24.10.2009 Ciupak Paweł-Ślusarczyk Anna otrzymali klasę E.
  • 24.10.2009 Klimek Łukasz-Bereś Karolina otrzymali klasę E.
  • 24.10.2009 Stąpor Michał-Wolan Klaudia otrzymali klasę C.
  • 24.10.2009 Orzechowski Filip-Mieszkowicz Karolina otrzymali klasę D
  • 24.10.2009 Trzeciak Daniel-Mierzwa Katarzyna otrzymali klasę E.
  • 24.10.2009 Bąk Maciej-Rogóż Dominika otrzymali klasę B w stylu: standard.
  • 26.09.2009 Bąk Maciej, Rogóż Dominika otrzymali klasę B w stylu: latin

Lechowicz Paweł- Macek Julia